intezmeny.jpgtagint.jpgtomegalso.jpgtomegfelso.jpg

Kezdolap

Szeretettel köszöntjük a Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola oldalán

ee49716f-e934-40c6-a646-643bba5b4d6f

A központi elérhetőségünk:

Telefon: 06-30/781-0892

Kunbajai tagintézményünk:

Madarasi tagintézményünk:

Valamint használják előszeretettel a KRÉTA e-Ügyintézés lehetőségét.

A KRÉTA-ba történő belépéssel kapcsolatos problémáikkal a fenti e-mailbe küldött üzenettel fordulhatnak.

kreta beiratkozas

Megtekintéshez Kattintson a képre.

Iskolánkba Hívogató

YOUTUBE VIDEÓ

A Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI, a Bácskai Általános Iskola Moholy Nagy László Tagintézménye és a Széchenyi Szeremle-Dunafalva ÁMK tanulói együtt vettek részt a „Határtalanul! tanulmányi kirándulás hetedikeseknek” „Petőfi nyomában” című pályázat keretén belül erdélyi kiránduláson. A kirándulás megvalósult 2023. 04.18.-2023.04.23. Magyarország Kormányának támogatásával. A pályázati célja határon túli kirándulások támogatása a Magyarország határain kívül élő magyarság megismerése, valamint a magyarországi és a külhoni magyar fiatalok közti kapcsolatok kialakítása, illetve erősítése céljából. Köszönjük az élményekkel teli tartalmas kirándulás lehetőségét!

2023. május 19-én megtörtént a projektzáró esemény is, ahol a résztvevő tanulók beszámolóit hallgattuk meg, majd egy közös megvendégeléssel zártuk a projektet.

hatartalanul2

20230807 1

A Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI, a Bácskai Általános Iskola Moholy Nagy László Tagintézménye és a Széchenyi Szeremle-Dunafalva ÁMK tanulói együtt vettek részt a „Határtalanul! tanulmányi kirándulás hetedikeseknek”, „Átmentem a Királyhágón (2020.)” című pályázat keretén belül erdélyi kiránduláson. A kirándulás megvalósult 2022. 06.13-2022.06.19.  Magyarország Kormányának támogatásával.

A Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI, a Bácskai Általános Iskola Moholy Nagy László Tagintézménye és a Széchenyi Szeremle-Dunafalva ÁMK tanulói együtt vettek részt a „Határtalanul! tanulmányi kirándulás hetedikeseknek” „Kirándulás Tündérkertbe, bakancslistán lépegetve, tematikusan (2021.)” című pályázat keretén belül  erdélyi kiránduláson. A kirándulás megvalósult  2022. 05.17-2022.-05-22. Magyarország Kormányának támogatásával.

Az élményeket a képek híven tükrözik! Kattintson rájuk további képért.

Az alapvető jogok biztosának felhívása MEGTEKINTÉS